WALK AROUND: BTS

2015-09-03

Škola začala a ja sa zatiaľ nemám na čo sťažovať, samozrejme som v maturitnom ročníku, tak uvidím ako to bude prebiehať. Mám v pláne napísať článok aj o mojich maturitných predmetoch a vízií do budúcnosti, aby som si to vedela porovnať na konci školského roka a nejako to zosumarizovať. So školou prišli späť aj moje obľúbené čiernobiele kombinácie a pruhom (vďaka ich stvoriteľom). Toto mal byť pôvodne môj BTS outfit, ale nakoniec som si vzala jednoduché čierne šaty s malou kabelkou, aby som sa poobede uvarila. Toto je prvý a možno aj poslednýkrát, kedy ma vidíte s "messy bun" a možno ste aj prišli na to, prečo to často nenosím. Pretože na mojej hlave existujú jemné, zákerné mini vlasy, ktoré radi lietajú kade-tade. Nie žeby mi to vadilo, ale vadí. Nuž moje vlasy budú jednoducho také stále.
sunglasses: gate | top: bershka | skirt: tally weijl | bag: mango | sandals: deichmann
Pre otázky a odkazy k článkom môžete využiť aj môj ask.fm, kde vždy rada odpovedám - ask.fm/feelikeunicorn15 komentárov:

 1. Skvělý outfit, moc ti to sluší i ty vlásky, i když tě úplně chápu, taky mám tenhle problém, že mi kolem obličeje poletují krátké vlasy, které jsou dost otravné :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Outfit je úžasně sladěný, moc se mi líbí :) A neboj, nejsi jediná, koho trápí ty krátké vlasy, které lezou do obličeje. Ale jak říká moje mamka, můžu být ráda, že mi rostou :D :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Sukně je skvělá!:) miluju proužky
  verranda.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Krásný outfit! Ta sukně je prostě super! :-)
  http://verrygusto.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Sukňa vyzerá úžasne, rovnako ako i messy bun, len chápem, aké to je, keď hneď o tri minúty po tom, čo si ju človek spraví, už mu lietajú vlasy kade-tade :D
  A na článok o predmetoch sa celkom teším, premýšľam o niečom podobnom, aby som sa mala k čomu vrátiť, no celkovo ma zaujíma, čo si si navolila :D
  beelievin.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Super look! Černo-bílou kombinaci miluju, to samé platí pro proužky!

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Určite jeden z najlepších outfitov, ktoré na blogu máš! ♡ Náhodou, ten drdol je skvelý, podľa mňa si ho aj robíš skvele, narozdiel odo mňa, mne to jednoducho nikdy nejde :D Určite napíš o predmetoch a celkovo o tom, aké máš plány do budúcnosti :)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. skvělý outfit! moc se mi líbí ty sluneční brýle :)

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Ty mini vlásky jsou naopak děsně roztomilé!! A jinak, já si už na školu začínám stěžovat, protože tolik písemek jsme už dlouho nepsali, no :/. Ale každopádně-sekne ti to ;)!

  OdpovedaťOdstrániť
 10. pruhy sú super!
  a drdol je úplne dobrý :)

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Si superko a máš zlatý úsmev! ^^

  OdpovedaťOdstrániť

OXFORD © 2017
Theme by Blogs & Lattes

HORE