O AUTORKE A BLOGU

Nie už tak veľmi mladá deva študujúca, ktorá má zjavne problém či chorobu nedovoľujúc jej skryť čosi len maličkosť z jej života pred očami cudzincov. Veľmi rada inšpirovaná býva, a keď niekoho inšpirovať dokáže, úsmev sa jej na tvári vyčarí. Veľa závislostí má vrátanie kinematografie, písania, translatológie, čítania, premýšľania a žitia. Blogovaniu sa venuje už veky, stále prichádza s niečím novým, s niečím, čo sa jej páči viac, tak majte strpenie. Ak vás zaujíma čudesný život žienky v slovenskom veľkomeste, ktorá si myslí, že pomáha a radí, tak sa na ňu usmejte v komentároch. Feelikeunicorn je posledná verzia jej závislosti, ktorá začínala denníčkovaním, samovzdelávaním tvorby počítačovej grafiky a zdieľaní všetkého, čo sa jej páči. Ešte stále má však chvíľky, kedy si ujde na iné miesta, vypísať sa z pocitov v lyrickej próze či vyčariť animované gifká z jej obľúbených seriálov. Robí toho veľa, času má málo, rada by však naplnila svet, všetkým čo pozná. Feelikeunicorn je preto útočiskom už od roku 2013.

Na tomto blogu nájdete päť základných kategórii autorkinej hlavy. V kategórii Odporúčam sa rada rozpíše o knihách, filmoch, kozmetike, odevoch či iných skvostov, ktoré ju v poslednej dobe zaujali. Z východu sa presťahovala na internát v Bratislave, kde hlása Žijem. Spomienky na bratislavský a internátny život, jej životný štýl, minimalizmus či cestovanie minimálne po Európe (ďalej sa ani nedostala, zatiaľ). No najviac zo všetkého Píšem, zvykne hovoriť. Píše denníkové zápisky, názory, myšlienky, články o zaujímavých témach či o tom, čo alebo kto ju práve najviac inšpiruje. Kategória Nosím je samostatná galéria odevov, ktoré hrdo prezentuje.

Ďalej si môžete všimnúť opakujúce sa série s rovnakým názvom epizódneho charakteru. V sérii Pomalá móda sa autorka zameria na nadčasové kúsky, ktoré sú základom šatníka a porozpráva vám, ako sa k nim dostať bez podpory rýchlej módy, popíše svoje skúsenosti a odporúčania. Útržky budú plné chaosu, v skratke jej zmäteného života.

instagram - facebook - email

napíš, neboj sa, ozvi sa, introvert sa snáď prekoná a vytvorí priateľstvá
OXFORD © 2017
Theme by Blogs & Lattes

HORE